Yapay Zeka 2041
Yapay Zeka 2041

Yapay Zeka 2041

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺400,00
İndirimli : ₺320,00
Barkod : 9786254343469

 

 

"Geleceğin paha biçilmez ve eğlenceli bir vizyonu." 
—Ray Dalio, New York Times çok satan Principles kitabının yazarı

"Yapay Zekâ 2041'in aydınlatıcı ve değerli olduğunu söylemek, önemini küçümsemektir. . . . Yapay Zekâ 2041'in bilimsel kurgusu, etrafımızda gerçekte neler olup bittiğine ve işlerin nereye gittiğine dair gözlerimizi açmanın bir yolunu sunuyor. " 
—John Kao, Forbes

"Kai-Fu Lee ve Chen Qiufan, yaratıcı hikâye anlatımı ve teknik uzmanlığı harmanlayarak, hem merakımızı hem de korkularımızı ele alan yapay zekâ için bir vizyon hayata geçiriyor. Bazı teknolojilerin nasıl ve ne zaman olgunlaşacağını ve bunun hepimiz için ne anlama gelebileceğini daha iyi anlamak için bu büyüleyici kitabı okuyun. " 
—Satya Nadella, CEO, Microsoft

"Yapay zekâ ile çok önemli bir dönüm noktasına ulaştık ve okuduğum başka hiçbir kitap onu bu kadar çarpıcı bir içgörü ve hayal gücüyle yakalamıyor. Yapay zekâya güvenip güvenmeyeceğimizi merak etmek yerine, onu bir araç olarak düşünmeliyiz; biz insanların şekillendirmekten sorumlu olduğumuz bir araç. Kai-Fu Lee'nin Yapay Zekâ 2041'deki parlak analizi, insanlık için bu acil görevi somutlaştırırken, Chen Qiufan'ın sürükleyici hikâyeleri, yapay zekânın daha önce çözülemeyen problemler ile yeni olasılıkların geleceği arasında nasıl bir köprü olabileceğini ortaya koyuyor. " 

—Arianna Huffington, kurucu ve CEO, Thrive Global

DetaySabitİçerik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR