Kancaya Takılınca: Alışkanlık Yaratan Ürünler Nasıl Geliştirilir?
Kancaya Takılınca: Alışkanlık Yaratan Ürünler Nasıl Geliştirilir?

Kancaya Takılınca: Alışkanlık Yaratan Ürünler Nasıl Geliştirilir?

Marka : Nova Kitap
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺155,00
İndirimli : ₺131,75
Barkod : 9786258489217

Başarılı şirketler insanların ellerinden bırakamadığı ürünleri nasıl yaratıyor? Neden bazı ürünler dikkatimizi çekerken diğerleri başarısız oluyor? Sırf alışkanlıktan dolayı belirli şeylerle meşgul olmamızı sağlayan nedir?

Nir Eyal bu soruları (ve daha fazlasını) “Kanca Modeli” adını verdiği, ürünlere uygulandığında müşteri davranışını ustaca teşvik eden dört adımlı bir süreç ile açıklıyor. Ardışık "bağlantı döngüleri" sayesinde bu ürünler, maliyetli reklamlara veya agresif mesajlara bağlı kalmadan insanların tekrar tekrar geri gelmelerini sağlıyor.

Kancaya Takılınca: Alışkanlık Yaratan Ürünler Nasıl Geliştirilir? ürün yöneticileri, tasarımcılar, pazarlamacılar, girişimciler ve ürünlerin davranışlarımızı nasıl etkilediğini anlamaya çalışan herkes için yazılmış, kalıcı kullanıcı alışkanlıkları yaratmak ve insanların sevdiği ürünler geliştirmek için uygulanabilir adımların yer aldığı bir kılavuz.

“Akıllı telefon sahiplerinin yüzde 79’u her sabah uyandıktan sonra 15 dakika içinde mutlaka cihazlarını kontrol ediyor. Amerikalıların tam olarak üçte biri cep telefonlarını kaybetmektense seksten vazgeçebileceklerini söylüyor. İnsanlar telefonlarına günde 34 kez göz atıyor, ancak sektör çalışanları bu alışkanlığın günde 150 kez gibi insanı hayrete düşürecek kadar yüksek bir rakama ulaşabileceğine inanıyor…

Kabul edin: hepimiz KANCAYA TAKILDIK.”

“Müşteri bağlılığını artırmayı önemseyen herkesin okuması gereken bir kitap.”

Eric Ries, Yalın Startup kitabının yazarı

“Kancaya Takılınca size yeni nesil ürünler için bir yol haritası çiziyor. Bu kitabı okuyun ya da kancaya takılan kişi olmaya devam edin.”

Matt Mullenweg, Wordpress’in Kurucusu

"Ürün geliştirme konusunda somut tavsiyeler ve hikâyelerle Kancaya Takılınca, kullanıcıların onsuz yaşayamayacaklarından henüz haberdar olmadığı bir şeyin nasıl yaratılacağına dair dikkate değer bir anlatı."

Publisher's Weekly

DetaySabitİçerik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR