Yüreğinle Düşün Bir Yöneticiden İnsana ve İş Hayatına Dair Tespitler
Yüreğinle Düşün Bir Yöneticiden İnsana ve İş Hayatına Dair Tespitler
Yüreğinle Düşün Bir Yöneticiden İnsana ve İş Hayatına Dair Tespitler

Yüreğinle Düşün Bir Yöneticiden İnsana ve İş Hayatına Dair Tespitler - Devrim Zımba - 9786257615327

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺168,00
İndirimli : ₺126,00
Barkod : 9786257615327

İş hayatımın başlarında büyük hevesle alıp okurdum yönetim ve liderlik kitaplarını. Kitaplardaki adımları eksiksiz atıp bir şey olmadığıma şahit olunca, kitap doğru yazıyordur da ben adımları yanlış atıyorumdur, diye düşündüm. Nasıl mümkün olabilirdi dünyaca ünlü bir yazarın yazdığı adımları atıp lider olamamak?
Belki de sorun ne benimle ne de o kitaplarla ilgiliydi. Belki de o kitaplarda yazanların bizim coğrafyamızda bir karşılığı yoktu? Uzak memleketlerde “hata yap ama hatandan hızlı dön” değerli bir yaklaşımken belki de bizim kültürümüzde hata yapanı parmağımızın ucuyla göstere göstere sindirmek bir gelenekti? İşte tam bu nedenle belki de biz hata yapmaktan korkuyorduk? O kitabın yazarı bizim daha çocukken hata yapmamayı acı yollarla öğrendiğimizi bilmiyor olabilir miydi?
Bu kitabı tam da bu yüzden yazmaya karar verdim. Çalışma hayatımızın içinden, hangi şirkette çalışırsak çalışalım değişmeyen ve içerisinde sadece biz olan yazılar yazdım. Bu kitabı okuyunca size lider olmayı, yönetici olmayı ya da büyük mevkileri vadetmiyorum. Bu kitabı okuyunca çalışma hayatınıza başka bir pencereden bakmayı, anlam veremediğiniz ama yaşadığınız bazı şeyleri anlamlandırmayı vadediyorum.
Az sonra okumaya başlayacağınız yazıları yazarken keyif aldım. Umarım siz de okurken keyif alırsınız…


Devrim Zımba


Bu kitabın telif geliri, yazarı tarafından kız çocuklarının eğitimi için bağışlanmaktadır.

#YönetimStratejileri #LiderlikYolculuğu #İşHayatındaÖğrenme #KültürelFarklılıklar #DeneyimdenDersler #DeğişenİşDinamikleri #GelenekselYaklaşımlar #HataYapmaKorkusu #ÇalışmaHayatıPerspektifi #BaşarıHikayeleri #AnlamArama #PerspektifDeğiştirme #YazarlıkDeneyimi #DeğişimeUyum #AnlamlandırmaSüreci #YüreğinleDüşün #DevrimZımba #HümanistKitap 

Format :Kitap
Barkod :9786257615327
Yayın Tarihi :2022-12-05
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Yüreğinle Düşün : ;Bir Yöneticiden İnsana ve İş Hayatına Dair Tespitler
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :232
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :13,5 X 19,5
DetaySabitİçerik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR