Yüksek Performans
Yüksek Performans

Yüksek Performans

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺120,00
İndirimli : ₺96,00
Barkod : 9786254342790

İş dünyasında da değişmeyen tek şey değişimdir. Ya kendimizi buna adapte etmeli ya da demode olmayı, daha kötüsü, yok olmayı göze almalıyız. Kendinizi doğru yönetip potansiyelinizi açığa çıkardığınızda, aranan bir uzman olma yolunda ilk adımı da atmış oluyorsunuz. Yüksek Performans, kariyer yolculuğunuzda kendinizi geliştirebilmenize ve başarılı olmak için güçlü yanlarınızı keşfetmenizde yardımcı olacak. Peter Drucker, Julian Birkinshaw ve Daniel Goleman gibi alanının öncü isimlerinden alacağınız fikirlerle, büyük yarışta bir adım öne geçeceksiniz. Yönetim alanının en etkili uzmanlarının yıllar süren deneyimlerden süzülüp gelen fikirleri, değişimle başa çıkmak zorunda olan her yönetici için altın değerinde. Bu kitapta hem kendini hem de şirketini değişime hazırlamak isteyen yöneticilerin ihtiyaçlarını karşılayacak fikirleri bulacaksınız.

Yüksek Performans, hem yeni hem de deneyimli yöneticiler için muazzam bir kaynak niteliğinde. Kendinin ve şirketinin büyümesi için büyük fikirler peşinde koşan yöneticilerin daha fazla terlemesine gerek kalmadı.

Yüksek Performans, her yöneticinin bilmesi gereken en önemli konulara odaklanıyor. Zamana meydan okuyan fikirlerle, günümüz iş dünyasının yoluna ışık tutuyor.

Benzer Ürünler
DetaySabitİçerik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR