Yöneticiler için Yeni Bir Bakış, Mustafa Kemal Atatürkün Liderlik Sırları Adnan Nur Baykal
Yöneticiler için Yeni Bir Bakış, Mustafa Kemal Atatürkün Liderlik Sırları Adnan Nur Baykal
Yöneticiler için Yeni Bir Bakış, Mustafa Kemal Atatürkün Liderlik Sırları Adnan Nur Baykal

Yöneticiler için Yeni Bir Bakış, Mustafa Kemal Atatürkün Liderlik Sırları (Devrim Erbil'in Bayrak Ata Tablosu Özel Edisyon) - Adnan Nur Baykal - 9786050614039

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺284,00
İndirimli : ₺213,00
Barkod : 9786050614039

Geçenlerde toplumda renkli kişiliğiyle tanınan bir kimseyle tanıştım. Görmüş, geçirmiş biri. İsmimi söyleyince, ‘ben sizi biliyorum`, dedi. Şaşırdım. Meğer, Mustafa Kemal Atatürk`ün Liderlik Sırları adlı kitabımı okumuş. Bu nedenle ismimi biliyormuş. ‘Sizin kitabın bir de hikayesi var,` dedi ve anlattı.

Zamanında bir partiden milletvekili adayı olmuş. Amacı da Meclis`e girip, ülkesine faydalı olmakmış. Seçimle ilgili parti içi toplantılara girince, bakmış Parti`nin Genel Başkanı ‘her şeyi bilirim havasında.` Bu renkli kişi, Genel Başkan`dan soğumuş. Yapılan seçimlerde bölgesinde bayağı bir oy almış ama Parti barajın altında kalmış. Seçimden sonra, benim kitabın içinde Parti Genel Başkanı`nda olmayan çok önemli üç özelliğin altını kırmızıyla çizmiş. Genel Başkan`a gitmiş ve kendisine:

- Bakın, Sayın Başkan. Güzel şeyler yaptınız. Yeterli olmasa da iyi bir netice elde ettiniz. Ama bundan sonrası siz- in için zor, demiş. Çok yanlış işler yapıyorsunuz. Bakın size bir kitap getirdim, diyerek Mustafa Kemal Atatürk`ün Liderlik Sırları kitabımı önüne koymuş.

- Bu kitabın içinde kırmızı kalemle çizdiğim yerleri iyice okuyun. Ondan sonra devam edecekseniz edin. Ama eğer bunları okuyup uygulayamazsanız, başarılı olamazsınız, demiş ve partiden istifa etmiş.

Siz de kitaptaki 50 Liderlik özelliğinin yardımıyla bir şirketteki, müessesedeki ve hatta politikadaki kişilerin "Lider" olup olmadıklarını tespit edebilirsiniz.

#AdnanNurBaykal #YöneticilerİçinYeniBirBakış #MustafaKemalAtatürkünLiderlikSırları #Liderlik #LiderlikÖzellikleri #LiderlikSırları #KitapTavsiyesi #YazarTavsiyesi #Politika #Müesseseler #Değerlendirme #Başarı #Özgünlük #YolHaritası #İlhamVerici #Önderlik #9786050614039 #LiderlikKriterleri #KitapÖnerisi #BaşarılıYönetim #Strateji #KırmızıKalem #BaşarılıLiderlik #EtkiliLiderlik #LiderlikEğitimi #Gelişim #Değişim #Vizyon #LiderlikYetkinlikleri #Öncülük #HümanistKitap

Format :Kitap
Barkod :9786050614039
Yayın Tarihi :2022-12-27
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Yöneticiler İçin Yeni Bir Bakış: Mustafa Kemal Atatürkün Liderlik Sırları
Baskı Sayısı :34.Baskı
Sayfa Sayısı :336
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :15 X 21
DetaySabitİçerik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR