İş İşten Geçmeden: Doğru Kurgu Yetkin Kadro ve Yüksek Performans Üzerine Notlar
İş İşten Geçmeden: Doğru Kurgu Yetkin Kadro ve Yüksek Performans Üzerine Notlar
İş İşten Geçmeden: Doğru Kurgu Yetkin Kadro ve Yüksek Performans Üzerine Notlar

İş İşten Geçmeden: Doğru Kurgu Yetkin Kadro ve Yüksek Performans Üzerine Notlar - Lütfullah Kutlu - 9786257615860

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺182,00
İndirimli : ₺136,50
Barkod : 9786257615860

İş İşten Geçmeden kitabının öznesi iş, para, kâr veya kuru başarı hikâyeleri ya da tavsiyeleri değildir; özne bizâtihi özelde insan, genelde ise toplumdur. Yazar Lütfullah Kutlu, ilk kitabında insanı ve dolayısıyla toplumu yukarı çekecek, seviye atlatacak bir katma değer seti üretebilmeyi ve kullanıma sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle kitap, kolay sindirilebilen drajeler misali mesajları gayet net, önce problemi sonra da çözüm önerilerini detaylandıran ve sağlıklı büyüme, kârlılık – verimlilik ve finansal sürdürebilirlik üzerine odaklanan metinlerden oluşmaktadır.

Elinizdeki kitapta iş dünyası pergelin sabit ucu iken diğer uç, yazarın bilgisi, tecrübesi ve akademik çabaları sonucu bütün hayatı tarar. Bu anlamda bu kitap asla sadece bir iş dünyası kitabı değildir; iş insanları kadar öğrencisinden siyasetçisine, çok geniş bir sosyal katman çeşitliliğini hedefler.

Yazarın zaman içinde akademik literatürden okuyup öğrendikleri, yöneticisi olduğu yapılarda hemen gerçek hayat uygulamalarına dönüştürülmüş, teoride kalmamış, bizzat uygulamalar ile doğruluğu, yanlışlığı veya yetersizliği tespit edilmiştir. Bu doğrultuda, kitapta okuyacaklarınızın tamamı uygulamadaki sonuçların izlerini taşımakta ve okura sindirilebilir, hemen hayata geçirilebilir bilgiler sunmaktadır.

#LütfullahKutlu #İşİştenGeçmeden #İnsanOdaklıYönetim #ToplumsalDeğerler #KatmaDeğer #SosyalKatmanlar #İşDünyası #BüyümeStratejileri #Kârlılık #Verimlilik #Sürdürülebilirlik #KitapTavsiyesi #YazarTavsiyesi #AkademikÇalışmalar #GerçekHayatUygulamaları #HayataGeçirilebilirBilgiler #YüksekPerformans #DoğruKurgu #YetkinKadro #9786257615860 #İşBaşarıları #İşHayatı #YönetimStratejileri #UygulamalıBilgi #PratikÇözümler #StratejikYönetim #HümanistKitap

Format :Kitap
Barkod :9786257615860
Yayın Tarihi :2023-11-27
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :İş İşten Geçmeden;Doğru Kurgu, Yetkin Kadro ve Yüksek Performans Üzerine Notlar
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :272
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :13,5 X 21

 

DetaySabitİçerik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR