Hızlıca ve Zekice Marka Yarat Arzu Madenli
Hızlıca ve Zekice Marka Yarat Arzu Madenli
Hızlıca ve Zekice Marka Yarat Arzu Madenli

Hızlıca ve Zekice Marka Yarat - Arzu Madenli - 9786257615341

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺168,00
İndirimli : ₺126,00
Barkod : 9786257615341

Girişimciler, fikirlerini hayata geçirirken eş zamanlı olarak markalarına da gereken özeni gösterdiğinde, tahmin edilenden daha hızlı büyümeleri ve yatırımcıların satın alma iştahını artırmaları kaçınılmaz. Ancak parlak fikirleri bulunan, altyapıyı kuracak yetenek ve bağlantıları olan kişilerin markalaşmayı ihmal ettikleri veya başarısız yönettikleri veya bunu ileride büyüyünce yapacak bir iş olarak gördükleri de aşikâr. En baştan doğru marka yatırımı ile yola çıkmadıklarında birçok parlak fikrin, yolculuğuna devam etse de yeterli kazanımı elde etmesinin mümkün olmadığına tanık oluyoruz.

Parlak fikirlerin ve yeni faydaların müşteriyle daha kolay bir şekilde buluşabilmesi konusunda rehber niteliği taşıyan bu kitap; girişimcilere, marka tasarım kültürüne hâkim olmaları konusunda destek olmayı amaçlıyor. Bir dakikalık videonun onuncu saniyesinde ne kadar kaldı diye bakılan, şarkıların enstrümantal bölümlerinin kısaltıldığı günümüzde, gereksiz kelime ve cümlelerden arındırılmış, akademik olmayan bu kitap, girişimcilerin hızlıca okuyup pratik adımlar atabilmeleri için hazırlandı. Böylece, marka yolculuğunda sınırlı kaynakları olan girişimciler ve küçük işletmeleri verimliliklerini ve kârlılıklarını artırabilir ve büyümeleri için fırsatlar yakalayabilirler.

#Girişimcilik #MarkaYönetimi #MarkaTasarımı #Markalaşma #GirişimcilikKültürü #Verimlilik #Kârlılık #BüyümeFırsatları #HızlıMarkaYaratımı #ZekiceMarka #PratikAdımlar #GirişimciDestek #İşYolu #TahminEdilendenHızlıBüyüme #MarkaYatırımı #ParlakFikirler #İşBaşlangıcı #GirişimcilereÖneriler #MarkalaşmaYolculuğu #ArzuMadenli #HümanistKitap

Format :Kitap
Barkod :9786257615341
Yayın Tarihi :2023-04-12
Yayın Dili :Türkçe
Orjinal Adı :Hızlıca Ve Zekice Marka Yarat ;Girişimciler ve Küçük İşletmeler için Marka Yaratma Rehberi
Baskı Sayısı :1.Baskı
Sayfa Sayısı :178
Kapak :Karton
Kağıt :Kitap Kağıdı
Boyut :13,5 X 19,5
DetaySabitİçerik
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR