• Twitter Classic
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn App Icon

© Hümanist Ajans A.Ş.

Yayıncılık Hikâyemiz

TDK sözlüğünde 'insancıl' olarak ifade edilen bir ideoloji olan hümanizm, insana değeri ve insan gelişimini her şeyin önünde tutan bir anlayışı ifade ediyor. Biz Hümanist Kitap Yayıncılık olarak, insan odaklı yayın anlayışı çerçevesinde en başarılı eserleri profesyonellerle buluşturmak üzere 2008 yılında yola çıktık.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

Şirketlere özel projelerin ağırlık kazandığı iş modelimiz çerçevesinde öncelikle ihtiyacınızı dinliyoruz.

İhtiyaç ve taleplerinize uygun proje ve içerik önerilerimizi paylaşıyoruz. Bu, bazen Türkçe veya yabancı dilde yayımlanmış bir eserin şirketiniz için basılması veya henüz yayımlanmamış bir eserin sizin için derlenmesi olabiliyor. Dilerseniz bir seminer ya da toplantınızı deşifre ederek yayınlanmasını da sağlayabiliriz.

Ardından belirlenen süre içerisinde ister basılı olarak ister e-kitap formatında teslimatını gerçekleştiriyoruz.

 

Kimlere Hizmet Sunuyoruz?

  • İnsan kaynakları bölümlerinin çalışanların gelişim ihtiyaçlarına destek amacıyla değerlendirebilecekleri kitapları hazırlıyoruz. Kurumsal Akademi portalları veya çalışan toplantıları için şirketlere özel içerik önerileri sunuyoruz.

  • Kurumsal iletişim bölümlerinin ihtiyaç duyduğu şirket imajını veya değerlerini destekleyen eserleri hazırlıyoruz ve itibar algısının artırılmasını sağlıyoruz.

  • Satış ve pazarlama bölümlerinin müşterileri ve iş ortaklarıyla (bayi veya acente) paylaşım amacıyla fuar veya etkinlikler için gündemlerindeki konuların altını çizmek, potansiyel alıcıların dikkatini çekmek, ortak dili geliştirmek üzere kitaplar hazırlıyoruz.

     

Türkiye'deki profesyonel dünyaya insancıl, kaliteli ve güncel kaynakların ulaşmasını sağlamak ve sizin şirketinizin de gelişim, paydaşlarınıza ve topluma katkı konusundaki iş ortağı olmayı hedefliyoruz.